Hei!

Olen Merilin (Merka või Merks) ja ma armastan head toitu. Tõesti armastan.

Eriti südamelähedaseks on saanud mulle koogid. Neid saad ka minult soovi korral sünnipäevaks või muidu toredaks päevaks tellida. No ja sellepärast ka see nimi- Koogikontor. Üha enam vaimustun ka soolasemast toidust.

Katsetan erinevaid toiduaineid ja proovin ära kõik uued ja ahvatlevad tooted, mis mulle huvi äratavad. Mul on kirg värskete puuviljade ja marjade, naturaalsete ja kodumaiste toodete vastu. Jagan oma paremini õnnestunud toitude retsepte ka Sinuga ja soovin, et saaksid minu toidumaailmast osa! Lisaks saad siin kursis olla ka minu poolt korraldatavate töötubade ja muu põnevaga!

Minu taustaks on kondiitrieriala, kõrghariduse olen saanud aga tervisejuhtimise valdkonnas.  Täiendan ennast mõlemas valdkonnas pidevalt ka edasi.

Kui ma parasjagu põll ees köögis ringi ei askelda, ahju ääres kükitades koogi kerkimist ei imetle, fotokaamera käes laua peal seistes (jah, täiesti tavaline minu puhul, imelik nagu ma olen) toitu ei pildista või muul moel toiduga seotud tegevuses ei ole, siis meeldib mulle pilateses käia ja metsas või mere ääres kõndida. Kõndida nii kaua, kuni pea on mõtetest puhas ja hea olla.

Mul on tegelikult hästi hea meel, et siia sattusid. Kui Sul on mulle mingi huvitav ettepanek või muidu tore mõte, mida tahad jagada, siis kirjuta mulle- merilinsiimpoeg@gmail.com/ koogikontor@gmail.com

Kuhjaga inspiratsiooni ja maitsvat elu!

Merks